Визначено чергові кроки щодо будівництва нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні

Депутати обласної ради на одинадцятій сесії у березні 2017 року визначили будівництво нового сучасного повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на найближчі три роки.

Повідомляє сайт ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СЬОГОДНІ  з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ .

Однак, фінансовий ресурс обласного бюджету для здійснення такої грандіозної роботи обмежений і питання початку будівництва лікувального закладу потребує ґрунтовного вивчення.

Голова обласної ради Михайло Загородний провів робочу нараду, де визначалися з подальшими кроками реалізації цього проекту, аби найближчим часом розпочати будівництво вкрай необхідного для області дитячого повнопрофільного медичного закладу.

Як наголосив голова обласної ради Михайло Загородний, необхідно першочергово визначитися з сумою коштів на перший етап робіт з метою їх ефективного використання на початку здійснення будівництва.

«Оскільки обласний бюджет обмежений, за кошти якого необхідно завершити та продовжити спорудження та реконструкції інших не менш важливих проектів в області, маємо безпомилково й ефективно передбачити потрібну суму бюджетних коштів на початок найближчим часом вагомого для Хмельниччини будівництва сучасної повнопрофільної обласної дитячої лікарні», – зазначив очільник області.

За словами Михайла Загородного, на черговій сесії заплановано передбачити необхідну суму коштів для освоєння їх будівельниками у 2018 році, а далі поетапно виділяти необхідні кошти на фінансування запланованих проектно-кошторисною документацією робіт.

На сьогоднішній день, за попередніми підрахунками спеціалістів, орієнтовна загальна вартість будівництва повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні сягає 250 млн. гривень.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району